FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

Güvenlik Sistemleri

Can ve mal güvenligini koruma altina alan alarm sistemlerimiz hirsizliga karsi çözüm yaratirken, ayni zamanda yangin, gaz kaçagi, acil saglik ve panik durumlari gibi özel çözümleri de kapsamaktadir. Can ve mal güvenligi saglamak için kurgulanan ve montaji gerçeklestirilen güvenlik sistemlerinde her bütçeye uygun kaliteli ürünleri temin edebilmekte kurlumunu ve kurulum sonrasi destegi gerçeklestirebilmekteyiz.
 
CCTV Kamera Sistemleri, Erisim Access Kontrol Sistemleri, Kapi Tipi Metal Dedektörleri, X-ray Cihazlari, Turnikeli Geçis Sistemleri, Trafik Güvenlik Ürünleri ve Otopark Sistemleri, Parmak Izi Okuma Sistemleri, PDKS Sistemleri, Hirsiz Alarm Sistemleri, Bekçi Tur Kontrol Sistemleri gibi birçok ürünü bünyemizde bulundurarak ve bunlarin satis sonrasi destegini verebilmekteyiz.
 
Kaliteli ve dayanikli malzemelerimizi 2011 yilinda biges, 2012 yilinda karel, 2013 yilinda ise koza güvenlik bayiligini alarak tedarik etmekteyiz.  Güvenlik kameralari, cctv sistemleri ve hirsiz alarm sistemlerinin malzemelerinin kurulumunu ve satis sonrasi destegini 2011 yilindan beri partnerimiz olan dm iletisim ve tab bilisim ile beraber yürütmekteyiz.
 
2012 yilinda mavili elektronik ile birlikte Konvansiyonel Yangin Alarm Sistemleri, Akilli Adresli Yangin Alarm Sistemleri çözümlerinide siz degerli müsterilerimizin hizmetine sunmaktayiz