FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

Ticari Yazılımlar

E-Ticaret Siteleri için müsteriye satis yapilmasi en büyük hedef olmakla beraber, satis sonrasi hizmetler ise, müsteri devamliliginda esastir. Bilgisayar ortaminda faturanin kesilmesi, ticari programda cari bilgilerinin dogru bir formatta aktarilmis olmasi, stoklarin kayitlari sirasinda hata meydana gelmemesi, satislarin artmasi ile beraber ciddi sorun teskil etmeye baslamaktadir.
 
Bir çok e-ticaret firmasi, günlük satislarinin, faturalama islemlerini yetistiremedikleri için ürünlerini müsterilerine geç sevk etmektedir. Ürünlerle ilgili iade veya degistirme talepleri oldugunda, muhasebe programi stok kodlari ile e-ticaret sitesi uyumsuzlugundan kaynakli ciddi sorunlar yasanmaktadir.
 
Nox Design & Software ve Tekrom arasinda 2012 yilinda baslayan çözüm ortakligi, e-ticaret sistemleri ve ticari yazilim entegrasyonu noktasinda sizlere hizli, verimli ve sorunsuz bir hizmet verebilmemize olanak saglamistir. 
 
Ticari Yazilim Entegrasyonlarimiz;
 
* AKINSOFT WOLVOX
* LOGO TIGER
* LOGO GO+
* ADAMPOS MYASOFT
* NEBIM WINNER
* NETSIS
* NEBIM V3
* SENTEZ POSITIVE