FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

Reklamcılık ve Tanıtım

Grafik tasarim; bir mesaji iletmek, bir düsünceyi görsellestirmek için, metnin ve görsellerin algilanabilir bir sekilde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak düzenlenmesini içeren yaratici bir süreçtir. Baski, afis, animasyon film, ambalaj tasarimi gibi bir çok ortamda dijital veya dijital olmayacak sekilde hazirlanabilir.

Grafik tasariminin bu genis yelpazesinde müsterilerimize marka konseptinden, kurumsal kimlik çalismalarina; gazete-dergi ilanlarindan, outdoor çalismalarina; tanitim brosüründen, TV reklam spotuna kadar markalasma adina bütüncül çözümler sunabilmek için partnerlerimizin destegini aliyoruz.

2010 yilinda Active Tasarim ve Joker Reklam ile baslayan çözüm ortakligimiz, 2011 yilinda isinde uzman ve eski bir dost olan Rapido Ajans' inda aramiza katilmasiyla hizmetlerimizi daha genis bir alana yaymamiza olanak saglamistir. 2013 yilinda Yediiletisim ve Kalem AD ile birlikte partnerlik agimizi genisletmis  yaratici, kaliteli ve verimli islerimizi; Araç Kaplama, Kimlik Tasarimi, Basin Ilani, Basili Malzemler (katalog, brosür, flyer, insert), Outdoor / Indoor (megalight, billboard, roll-up,banner), Promosyon Malzemeleri, TV ve Radyo Spotu, Tanitim Filmi, Medya Planlama ve Satinalma gibi bir çok mecrada uygulayabilmemize olanak saglamistir.

Partnerlerimiz ile olusturdugumuz dogru iletisim sayesinde grafik tasarim ve grafik tasarim uygulamalarinin her alaninda yaratici, kaliteli ve verimli isler üretmekteyiz.

Birlikte olusturdugumuz bu güçle partnerlerimizin; internet, yazilim ve bilisim teknolojileri alaninda en güncel ve en kaliteli hizmeti almasi için var gücümüzle çalismaktayiz. Güçlü yazilim altyapimiz sayesinde hem is süreçlerimizi rahat bir sekilde takip edebilmekte, hemde sadece hayal gücümüzle sinirlandirilabilen internet ve web teknolojileri üretebilmekteyiz.