FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

İletişim Çözümleri

Isletmeleri güçlendiren ve her türlü iletisim ihtiyaçlarina cevap veren karel' e ait kaliteli ürünleri kullanarak, partnerimiz dm iletisim ile birlikte Telefon ve Faks kurulumu, Tümlesik Iletisim çözümleri ,Telefon Santrallari kurulumu, Çagri Merkezi Çözümleri gerçeklestirmekteyiz.

Çagri merkezlerinde kullanilmak üzere standart sunucularda çalisan SIP protokollerini kullanan bir VOIP hizmet saglayicisini kullanarak sehirlerarasi ya da uluslararasi aramalar yapabilen web tabanli birçok yazilim projesinde yer aldik. Çagri merkezi yazilimlarimiz; kolay kapasite artirim olanagi, birçok haberlesme sistemine ve CRM yazilimina entegre çalismasini saglayan altyapisi, kapsamli raporlama yetenekleri, gelismis ses isleme ve IVR uygulamalari ile hem bugün hem de gelecek için verimlilik ve gelir arttirici bir yatirim özelligi tasir.

Hem çagri merkezi donanimlarina ait çözümleri hemde çagri merkezlerinde gerekli olan santral, hosting ve crm yazilimlarina ait çözümleri kendi bünyemizde partnerlerimizle beraber sizlerin hizmetine sunmaktayiz.