FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

Network Çözümleri

Kuruldugumuz günden bugüne partnerimiz olan lara telekomun destegi ile Kurumsal Internet Hizmetleri (G.SHDSL - Leased Line - ADSL - Metro Ethernet vb) 'ne ait bütün çözümleri sizlere sunmaktayiz. 2011 yilindan beri Mars Telekom bünyesinde bulundurulan server altyapimiz ve Aysima dan aldigimiz bakim ve teknik destek ile birlikte DNS Hosting, Web Hosting, Sunucu Kiralama Hizmetleri, Mail Hosting ve ETRN Hizmetleri, VPN Sanal Uzak Ag Kurulumlari, Disaster Recovery Merkezi Kurulumlari, Terminal Server Uygulamalari ile ilgili hizmetleri bizler kendi bünyemizde kullanmakta ve sizlerin hizmetine sunmaktayiz.
 
2011 yilindan beri partnerimiz olan Tab Bilisim' in kendi teknik donanimini ve donanim bilgisini, kendi database mimarisi ve yazilim bilgimizle harmanlayarak network sistemlerine ait genis kapsamli çözümler sunmaktayiz. Aktif Cihaz Kurulum ve Konfigürasyon Hizmetleri, VLAN (Virtual LAN) Uygulamalari, Kablosuz Ag Kesif, Montaj ve Kurulum Hizmetleri, Kablosuz Ag VLAN Uygulamalari, Açik Alan (Outdoor) Kablosuz Erisim Hizmetleri, Kablosuz Internet Hizmeti gibi birçok hizmeti ve uygulamayi sizlerin hizmetine sunmaktayiz.
 
Partnerlerimizinde destegini alarak, en kaliteli, en dayanikli ve en verimli hizmeti siz degerli müsterilerimizin almasi için çalismaya devam edecegiz.