FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

Hoşgeldiniz

Nox Design & Software Web Tasarım ve Web Tabanlı Yazılım

NOX Design & Software web sitesine hosgeldiniz; görüntülemekte oldugunuz web sitesi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayicilara (Chrome, IExplorer, Firefox, v.b) uygun, uyumlu ve esnek bir yapida tasarlanmistir.
 
Kendi gelistirdigimiz kullanici dostu içerik yönetim sistemimiz sayesinde web sitesinde bulunan menüler, resim ve yazi alanlari istenildigi gibi düzenlenebilmekte, web sitesi güncel tutulabilmektedir. 
 
Arama motoru optimizasyonuna (SEO) yönelik yapilan hiyerarsik ve anlamli, kodlama ve metin çalismalari sayesinde her sayfa ayri ayri arama sonuçlarinda düzgün ve etkin biçimde görüntülenebilmektedir.

Müsterilerimiz ve partnerlerimizle daha etkin bir iletisim kurabilmek ve daha genis bir kitleye ulasabilmek için web sitemiz sosyal medya ile entegre bir yapida tasarlanmistir. Web sitemizde bulunan içeriklere sosyal medyadan kolaylikla ulasabilir ayni zamanda bu içerikleri sosyal medyada kolaylikla paylasabilirsiniz.

 
Web sitemize yaptiginiz ziyareti 
 
  meniz ve birlikte çalisabilmemiz dilegiyle...

Son TweetlerHizmetlerimiz

Son Yapılan İşler

Müşterilerimiz