FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

Dijital Pazarlama Çözümleri

  • Aram Motoru Optimizasyonu

    Arama motoru optimizasyonu (SEO) web sitenizin alan adı, kodları ve içeriği ile ilgili hiyerarşik ve anlamlı düzenlemeler yapılması anlamına gelir. Arama motoru optimizasyonu (SEO) sitenizin kullanıcı deneyimine ve organik arama sonuçlarındaki performansına gözle görünür etkide bulunur. Güncel olarak arama motorlarının botları ile ilgili gelişmeleri takip eden ekibimiz; ürettiğimiz web projelerini Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize etmektedir.

  • Sosyal Medya

    Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin, Google+ vb. sosyal medya entegrasyonları firmanızın daha geniş kitlelere ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Beraber oluşturacağımız strateji ile önce markanızın iyi bir yerde konumlanmasını sağlıyoruz, daha sonra da edinilen bu konumun korunması ve yükseltilmesi için bilgilerimizi ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

  • İnternet Reklamcılığı

    Arama Motoru Optimizasyonuna sahip, sosyal medya ile entegre bir yapıda kurduğumuz web projesi çalışmalarımız sayesinde firmanızın tüketicilerle dijital ortamda iletişime geçebildiği, birebir iletişim kurabildiği ve kurulan iletişim ile marka etrafında çevrimiçi bir topluluk yaratabildiği, bir alan yaratıyoruz. Bu alanı daha fazla genişletmek ve daha geniş bir kitleye ulaştırmak için karar verilen bütçe doğrultusunda facebook reklamları, google adwords reklamları ve forum sitelerine reklam vermek gibi bir çok reklam stratejisini geliştiriyor ve yönetiyoruz.