WE CONVERT
IDEAS TO REALITY

We know and understand you, we are producing solutions for your demands. We combine our power and experience to get the best result.

NOX Design & Software

BY ESTABLIHING BIG DREAMS
WE ARE SUCCEEDING IN GREAT WORKS

We are producing graphic design solutions, original, creative and conform to the company corporate identity

grafik tasarım web tasarım

WE MAKE YOUR WORK EASY
SAVE YOU TIME

With our dynamic team dominating the latest technologies; we are producing fast, stable and functional software solutions.

web tasarım web yazılım

WE CARRY YOU PERMANENTLY
TO THE TOP

We optimize our projects in order to get the top placement in Google, Yandex,Bing, Yahoo and other search engines.

seo arama motoru optimizasyonu

WE CARRY YOU AHEAD
TO THE PLACE YOU WANT TO REACH

We reach your website’s to a wide audience by using the social media integration and google adwords optimization advertising.

sosyal medya sem

WE ARE PRODUCING COMPATIBLE
AND FLEXIBLE PROJECTS

We are designing our projects in a suitable and flexible structure conform to mobile devices (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry, etc.) and to all browsers (Chrome, IExplorer, Firefox, etc.)

responsive esnek uyumlu

Dijital Pazarlama Çözümleri

  • Aram Motoru Optimizasyonu

    Arama motoru optimizasyonu (SEO) web sitenizin alan adı, kodları ve içeriği ile ilgili hiyerarşik ve anlamlı düzenlemeler yapılması anlamına gelir. Arama motoru optimizasyonu (SEO) sitenizin kullanıcı deneyimine ve organik arama sonuçlarındaki performansına gözle görünür etkide bulunur. Güncel olarak arama motorlarının botları ile ilgili gelişmeleri takip eden ekibimiz; ürettiğimiz web projelerini Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize etmektedir.

  • Sosyal Medya

    Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin, Google+ vb. sosyal medya entegrasyonları firmanızın daha geniş kitlelere ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Beraber oluşturacağımız strateji ile önce markanızın iyi bir yerde konumlanmasını sağlıyoruz, daha sonra da edinilen bu konumun korunması ve yükseltilmesi için bilgilerimizi ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

  • İnternet Reklamcılığı

    Arama Motoru Optimizasyonuna sahip, sosyal medya ile entegre bir yapıda kurduğumuz web projesi çalışmalarımız sayesinde firmanızın tüketicilerle dijital ortamda iletişime geçebildiği, birebir iletişim kurabildiği ve kurulan iletişim ile marka etrafında çevrimiçi bir topluluk yaratabildiği, bir alan yaratıyoruz. Bu alanı daha fazla genişletmek ve daha geniş bir kitleye ulaştırmak için karar verilen bütçe doğrultusunda facebook reklamları, google adwords reklamları ve forum sitelerine reklam vermek gibi bir çok reklam stratejisini geliştiriyor ve yönetiyoruz.