WE CONVERT
IDEAS TO REALITY

We know and understand you, we are producing solutions for your demands. We combine our power and experience to get the best result.

NOX Design & Software

BY ESTABLIHING BIG DREAMS
WE ARE SUCCEEDING IN GREAT WORKS

We are producing graphic design solutions, original, creative and conform to the company corporate identity

grafik tasarım web tasarım

WE MAKE YOUR WORK EASY
SAVE YOU TIME

With our dynamic team dominating the latest technologies; we are producing fast, stable and functional software solutions.

web tasarım web yazılım

WE CARRY YOU PERMANENTLY
TO THE TOP

We optimize our projects in order to get the top placement in Google, Yandex,Bing, Yahoo and other search engines.

seo arama motoru optimizasyonu

WE CARRY YOU AHEAD
TO THE PLACE YOU WANT TO REACH

We reach your website’s to a wide audience by using the social media integration and google adwords optimization advertising.

sosyal medya sem

WE ARE PRODUCING COMPATIBLE
AND FLEXIBLE PROJECTS

We are designing our projects in a suitable and flexible structure conform to mobile devices (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry, etc.) and to all browsers (Chrome, IExplorer, Firefox, etc.)

responsive esnek uyumlu

Software Solutions

 • Content Management System

  Kullanıcı dostu içerik yönetim sistemimiz içerisinde yer alan otomatik yerleştirici ve düzenleyici yazılımlar sayesinde tasarım bozma korkusu olmadan, kolaylıkla modüllere ve içerik sayfalarına resim, yazı, video, doküman ekleyebilecek, eklediğiniz içerikleri düzenleyebileceksiniz. Kendi üretimimiz olan İçerik Yönetim Sistemimiz sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz gibi yapılandırılabilmektedir.

 • E-Commerce Software

  E-ticaret ile kapılarınızı tüm Türkiye’ye hatta dünyaya açabilirsiniz. İnternet ortamı sanal mağazanızın 365 gün 24 saat satışa hazır olmasını sağlar. Düşük maliyetli ticaret imkanı sayesinde doğrudan pazara giriş yaparak rekabet imkanlarına ulaşabilir ve büyüme şansını yakalayabilirsiniz. Hiçbir aracıya gerek kalmadan ürünlerinizin tanıtımını ve satışını yapabilir, müşterilerin taleplerini, eğilimlerini, profillerini izleyerek satış stratejilerinizi geliştirebilirsiniz

 • E-Emlak Yazılımı

  E-Emlak yazılımımız sayesinde internet üzerinden satılık ve kiralık gayrimenkulleri istediğiniz yerden istediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Müşterileriniz portföyünüzde yer alan emlakları özelliklerine göre filtreleyebilir bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde aradığı özellikteki emlaklara ulaşabilir. Aynı zamanda emlak satmak isteyen kişilerde size satmak istedikleri emlakları kolaylıkla gönderebilir, bu sayede portföyünüzde yer alan emlakları çoğaltabilirsiniz.

 • Fotoğraf Stüdyosu Yazılımı

  Fotoğraf Stüdyosu yazılımımız ile müşterilerinize, yapmış olduğunuz düğün, toplantı, kongre, okul albümü gibi toplu fotoğraf çekimlerini seçim yapmaları için internet aracılığıyla gösterebilir,istedikleri resimleri,istedikleri adet ve boyutta seçmelerini sağlayabilirsiniz. Müşteriler adres bilgilerini vererek stüdyonuza gelmeye gerek kalmadan resimlerini sizden kargoyla teslim alabilir.Böylece hem zamandan kazanmış olursunuz,hem de aynı zamanda birden fazla müşteriye hizmet verebilirsiniz.

 • İhtiyaca Özel Yazılımlar

  Özel Yazılım geliştirme araçlarını, web teknolojilerini, iletişim protokollerini, API gibi bir çok alanda yeni teknolojileri takip eden, son teknolojilere hakim, proje tecrübesi olan ekbimiz ve geniş network ağımız sayesinde projeniz için gerekli ekibi kısa sürede oluşturuyoruz. Firmanızın ihtiyaclari ve beklentileri dogrultusunda, size ozel kullanim kolayligi iceren, istediginiz grafik arayüz ve özelliklere sahip, hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

 • Mobil Uygulamalar

  Hazırladığımız uygulama ara yüzleri şirketlere ve müşterilerine, farklı cihazlardaki en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android, Windows 8 mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduruyoruz, mobil uygulama çözümleri için esnek, uyumlu, modern tasarım anlayıiımızı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.