FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

Hakkımızda

NOX Design & Software olarak amacimiz ihtiyaçlarinizi anlamak, bu ihtiyaçlar dogrultusunda; etkin, verimli, çözüm odakli projeler gelistirerek ürün ve hizmetlerimizi özellestirmektir. Karsilikli güven ve anlayis ile size özel hizmetlerimizi kalici oldugu kadar devamli kilmaktir.
 
Bu amaçla; 2010 yilindan bu yana her geçen gün gelisen bilisim teknolojilerini takip ederek beraber çalistigimiz tüm firmalarin günümüz teknolojisinin gerisinde kalmamasi için  çaba sarf etmekteyiz. Yeni gelistirilen teknolojilere olan merakimizi ve istahimizi, çalisma disiplinimiz ile birlestirerek; 200' den fazla kurumsal müsterimiz ile sürekli büyümeye devam ediyor ve varolan müsterilerimize sundugumuz hizmet kalitesini her geçen gün arttiriyoruz. 
 
Hizmet verdigimiz sirketin hem web sitesini, hem sosyal medyadaki etkinligini, hem de internet reklam çalismalarini tamamen kendi bünyemizdeki ekibimiz ile yapiyoruz. Ayrica sirketimize ait Hollanda ve Türkiye üzerinde bulunan fiziksel sunucularimiz ile hosting ve mail hizmetini de kendi bünyemizde sagliyoruz. Bu sayede çalistigimiz firmalar tüm internet ve sanal hizmetlerini tek bir noktadan saglamanin keyfini yasiyorlar.
 
Hizmet anlayisini müsterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyeti en üst düzeyde tutmak ve bu hizmetin devamliligini saglamak üzerine kuran Nox Design & Software kuruldugu günden bu güne, NOX Design & Software ile çalismayi seçmis hiçbir müsterisini kaybetmemistir. Müsterileri ile arasindaki bu bagliligin temelinde is disiplini ve güvene dayali isbirlikleri yatmaktadir.
 
Kendi bünyesinde çalisan  deneyimli ekibi ve çözüm ortaklariyla beraber Ingiltere, Amerika, Belçika, Fransa, Almanya basta olmak üzere yurtdisinda pek çok ülkeye özel yazilimlar gelistirmis, Türkiye'de farkli illerde modern, yenilikçi ve verimli hizmet anlayisindan birçok sirketin faydalanmasini saglamistir. 
 
Bilisim sektörünün temsilcilerinin en büyük sorunu olan, hizmette devamlilik, faaliyetin sürekliligi, kaliteden ödün vermeme konusundaki basari ve gayretimiz, teminatimizdir. "Yarin hizmet almayi düsünüyorsaniz, ilk sartiniz yarini olan bir partner olmalidir!" sloganiyla, müsterilerimiz için iyi bir partner, verimli bir çözüm ortagi olmak için çalismaktayiz.
 
Müsterilerimizin ve çözüm ortaklarimizin, fikirlerine hayat vermenin, ve bu fikirleri her gün gelistirerek yasatmaya devam etmenin, verdigi gurur ve mutluluk ile, hep beraber basarilarimiza bir yenisini daha ekliyor... " Fikirleri gerçege dönüstürüyoruz."