FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

Tasarım Çözümleri

  • Web Tasarımı

    Kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmiş, göze hoş gelen web tasarımlarımızı, HTML 5, CSS 3, jQuery, JavaScript web standartlarını kullanarak canlı,dinamik ve görsel hareketliliğe sahip, bütün cihazlarla ve bütün tarayıcılarla uyumlu bir şekilde kodluyoruz.

  • Grafik Tasarım

    Bir kişiyi etkilemenin yolu ilk olarak görsellikten geçer. Firmalar öncelikle göze hitap ederek hedef kitleleri ile iletişim kurmayı başarırlar. Marka değerinizi arttıran, akılda kalıcı, göze hitap eden, yaratıcı grafik tasarımlarımız, firmanız ile hedef kitle arasında en etkili bağı kurmanızı sağlar.

  • Dijital Tasarım

    Yaratıcı kampanya fikirleri geliştirerek bu fikirleri etkili tasarımlarla bütünleştiriyoruz. Reklam kampanyalarınızı, interaktif ve viral pazarlama yöntemleri ile hedef kitlenize eğlenceli, yaratıcı ve etkin bir şekilde ulaştırıyoruz.