FİKİRLERİ
GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Sizi tanıyoruz ve sizi anlıyoruz, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz. En iyi sonucu almak için gücümüzü ve tecrübelerimizi birleştiriyoruz.

NOX Design & Software

BÜYÜK HAYALLER KURARAK
BÜYÜK İŞLER BAŞARIYORUZ

Özgün, yaratıcı ve firmanın kurumsal kimliğine uygun grafik tasarım çözümleri üretiyoruz.

grafik tasarım web tasarım

İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ
ZAMAN KAZANDIRIYORUZ

Son teknolojilere hakim dinamik ekibimizle; hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

web tasarım web yazılım

SİZİ KALICI BİR ŞEKİLDE
ZİRVEYE TAŞIYORUZ

Projelerimizi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alacak şekilde optimize ediyoruz.

seo arama motoru optimizasyonu

ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ YERİN
İLERİSİNE TAŞIYORUZ

Sosyal medya entegrasyonları ve google adwords, bingads reklam optimizasyonu ile web sitenizi daha geniş bir kitleye ulaştırıyoruz.

sosyal medya sem

UYUMLU VE ESNEK
PROJELER ÜRETİYORUZ

Projelerimizi hem mobil cihazlara (iPhone, iPad, Samsung, Blackberry v.b) hem tüm tarayıcılara (Chrome, İExplorer, Firefox, v.b) uygun, esnek bir yapıda tasarlıyoruz.

responsive esnek uyumlu

Yazılım Çözümleri

 • İçerik Yönetim Sistemi

  Kullanıcı dostu içerik yönetim sistemimiz içerisinde yer alan otomatik yerleştirici ve düzenleyici yazılımlar sayesinde tasarım bozma korkusu olmadan, kolaylıkla modüllere ve içerik sayfalarına resim, yazı, video, doküman ekleyebilecek, eklediğiniz içerikleri düzenleyebileceksiniz. Kendi üretimimiz olan İçerik Yönetim Sistemimiz sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz gibi yapılandırılabilmektedir.

 • E-Ticaret Yazılımı

  E-ticaret ile kapılarınızı tüm Türkiye’ye hatta dünyaya açabilirsiniz. İnternet ortamı sanal mağazanızın 365 gün 24 saat satışa hazır olmasını sağlar. Düşük maliyetli ticaret imkanı sayesinde doğrudan pazara giriş yaparak rekabet imkanlarına ulaşabilir ve büyüme şansını yakalayabilirsiniz. Hiçbir aracıya gerek kalmadan ürünlerinizin tanıtımını ve satışını yapabilir, müşterilerin taleplerini, eğilimlerini, profillerini izleyerek satış stratejilerinizi geliştirebilirsiniz

 • E-Emlak Yazılımı

  E-Emlak yazılımımız sayesinde internet üzerinden satılık ve kiralık gayrimenkulleri istediğiniz yerden istediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Müşterileriniz portföyünüzde yer alan emlakları özelliklerine göre filtreleyebilir bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde aradığı özellikteki emlaklara ulaşabilir. Aynı zamanda emlak satmak isteyen kişilerde size satmak istedikleri emlakları kolaylıkla gönderebilir, bu sayede portföyünüzde yer alan emlakları çoğaltabilirsiniz.

 • Fotoğraf Stüdyosu Yazılımı

  Fotoğraf Stüdyosu yazılımımız ile müşterilerinize, yapmış olduğunuz düğün, toplantı, kongre, okul albümü gibi toplu fotoğraf çekimlerini seçim yapmaları için internet aracılığıyla gösterebilir,istedikleri resimleri,istedikleri adet ve boyutta seçmelerini sağlayabilirsiniz. Müşteriler adres bilgilerini vererek stüdyonuza gelmeye gerek kalmadan resimlerini sizden kargoyla teslim alabilir.Böylece hem zamandan kazanmış olursunuz,hem de aynı zamanda birden fazla müşteriye hizmet verebilirsiniz.

 • İhtiyaca Özel Yazılımlar

  Özel Yazılım geliştirme araçlarını, web teknolojilerini, iletişim protokollerini, API gibi bir çok alanda yeni teknolojileri takip eden, son teknolojilere hakim, proje tecrübesi olan ekbimiz ve geniş network ağımız sayesinde projeniz için gerekli ekibi kısa sürede oluşturuyoruz. Firmanızın ihtiyaclari ve beklentileri dogrultusunda, size ozel kullanim kolayligi iceren, istediginiz grafik arayüz ve özelliklere sahip, hızlı, stabil ve işlevsel yazılım çözümleri üretiyoruz.

 • Mobil Uygulamalar

  Hazırladığımız uygulama ara yüzleri şirketlere ve müşterilerine, farklı cihazlardaki en iyi kullanıcı deneyimini garanti etmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik iOS, Android, Windows 8 mobil işletim sistemlerinde geliştirilen şirket içi ve dışı tüm uygulamalarda kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulunduruyoruz, mobil uygulama çözümleri için esnek, uyumlu, modern tasarım anlayıiımızı müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.